Naar de hoofdinhoud
Alle collectiesOver Amdax
Starten met crypto vermogensbeheer
Starten met crypto vermogensbeheer
Meer dan een week geleden bijgewerkt

Als je als huidige klant bij Amdax geïnteresseerd bent in het gebruik van onze Vermogensbeheer dienst, nodigen we je graag uit om contact met ons op te nemen. We kijken er naar uit om met je te spreken en je uit te nodigen voor een persoonlijk gesprek op ons kantoor. In dit artikel zullen we je in detail uitleggen wat ons Vermogensbeheer inhoudt, informatie geven over ons team en inzicht geven in onze strategieën.

Wat is crypto vermogensbeheer?

Crypto vermogensbeheer is het laten beleggen en beheren van een crypto portfolio door een team van experts. Met crypto vermogensbeheer behaal jij het optimale rendement met je vermogen, zonder er zelf mee bezig te zijn. Ons team van experts combineert de kennis en ervaring uit de traditionele beleggingswereld met die van de cryptowereld. Zij richten een portfolio voor jou in en beheren dat op basis van macro-economische inzichten, fundamentele cryptokennis en kwantitatief onderzoek. Het vermogensbeheerteam streeft een goede balans na tussen risico en rendement. Hierbij worden jouw persoonlijke wensen, doelen en risicobereidheid meegenomen.

Waarom kiezen voor crypto vermogensbeheer?

Een ervaren team

Ons vermogensbeheerteam bestaat uit experts met jarenlange ervaring in zowel de traditionele beleggingswereld als het cryptodomein. Ze kennen de markt als geen ander en weten hoe ze hierop in moeten spelen. Beleggingsbeslissingen zijn gebaseerd op kwalitatieve en kwantitatieve modellen, zodat jouw portfolio is voorbereid op een steeds veranderende markt.

Een duidelijke visie

Wij zijn sterk overtuigd van de toekomstige fundamentele waarde van cryptoactiva, blockchaintechnologie en digital assets. Zoals bij iedere nieuwe technologie kent de weg naar adoptie veel obstakels. Bij Amdax kijken we graag ver vooruit, maar zijn we niet bang onze koers aan te passen op basis van recente ontwikkelingen.

Persoonlijke aandacht

Digital assets vormen een jonge beleggingscategorie. Met voor beleggers soms onbekende begrippen. Daarom is persoonlijk contact bij ons de standaard. Bij Amdax heb je frequent contact met jouw relatiemanager om ontwikkelingen in je portfolio, voorkeuren en vooruitzichten te bespreken.

Hoe werkt crypto vermogensbeheer?

Wat cryptovermogensbeheer van Amdax uniek maakt, is het team van vijf experts dat de markt continu in de gaten houdt. Denk aan deskundigen op het gebied van portfoliomanagement, kwantitatief onderzoek en blockchaintechnologie. Onze fundamentele analisten zijn helemaal thuis in bitcoin en ethereum en hebben kennis van tokenomics en opkomende ontwikkelingen als DeFi, de metaverse, interoperability en scaling. Dagelijks navigeert Amdax op basis van al deze informatie om de juiste keuzes te maken op het juiste moment.

Onze beleggingsstrategieën

Amdax Core

Amdax Core is gebaseerd op onze langetermijnvisie op cryptoactiva. Afhankelijk van jouw persoonlijke doelen en risicobereidheid bieden we vier verschillende beleggingsstrategieën aan, variërend van defensief+ tot offensief+.

Amdax Discovery

Amdax Discovery biedt blootstelling aan exotische cryptoprojecten. Deze relatief agressieve strategie focust op specifieke thema’s binnen de cryptomarkt en is geschikt voor beleggers met een hogere risicobereidheid. Voor dit profiel is enige kennis en ervaring met de cryptomarkt gewenst.

Productspecificaties

Beschikbaar voor: Particulieren, zakelijk en institutioneel


Minimale inleg: €100.000,- (of het equivalent in cryptovaluta)


Opstartkosten: €950,-


Management fee: 2% over het beheerd vermogen


Performance fee: 20% van het behaalde rendement met high water mark


Accountkosten: Bij een zakelijk of institutioneel account worden ook de maandelijkse abonnementskosten in rekening gebracht.


Extra: Wanneer je kiest voor crypto vermogensbeheer ontvang je daarnaast ook een account waarmee je zelf kunt handelen, bewaren en staken.


Uiteraard wordt jouw cryptovermogen veilig en full reserve bewaard. Daarvoor brengen we 0,2% op jaarbasis in rekening. Over transacties binnen het vermogensbeheerportfolio wordt 0,2% per transactie in rekening gebracht.

Was dit een antwoord op uw vraag?